W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Możesz w każdym czasie dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies.

anyfiles.png bestplayer.png cda.png cloudtime.png dailymotion.png dwn.png flashx.png freedisc.png gloria.png maxupload.png

Witaj na Alltube! Nie musisz już szukać na innych stronach, bo zrobiła to za Ciebie Społeczność Portalu. Wszystkie materiały dodali użytkownicy, którzy chcieli się podzielić znaleziskami. Korzystanie z naszego serwisu jest darmowe.

Lista seriali

Pamiętniki wampirów / The Vampire Diaries

Pamiętniki wampirów / The Vampire Diaries

Elena jest załamana po śmierci rodziców w wypadku samochodowym. Pewnego dnia do jej szkoły przyjeżdża tajemniczy Stefan Salvatore. Dziewczyna nie wie, że Stefan jest wampirem. Zakochują się w sobie. W ich mieście dochodzi do kilku zabójstw, które wyglądają tak, jakby ich sprawcą było dzikie zwierzę. Okazuje się, że to wampir Damon Salvatore - zabójczo przystojny i arogancki, ale i uwodzicielski starszy brat Stefana. Ponad wiek temu Damon poprzysiągł Stefanowi wieczne cierpienie, dlatego że był jego rywalem w miłości do pięknej Katheriny, której Elena jest potomkinią. Czy Stefan będzie musiał zabić Damona? Czy może w Damonie zostało coś z człowieka? Którego z nich wybierze Elena?

+ Ulubione + Poczekalnia

94% (393/23)
Dodał: Ha96     2811511

Kliknij "Rozwiń" aby zobaczyć wszystkie...

Lista odcinków