W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Możesz w każdym czasie dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies.

aaaaa.png anyfiles.png cda.png cloudtime.png dailymotion.png flashx.png freedisc.png gloria.png movshare.png novamov.png nowvideo.png openload.png played.png playreplay.png posiedze.png realvid.png reseton.png streamin.png streamplay.png

Witaj na Alltube! Najlepszym miejscu w sieci do oglądania video online. Wszystkie materiały dodali użytkownicy, którzy chcieli się podzielić znaleziskami. Korzystanie z naszego serwisu jest darmowe.

Aby korzystać w pełni z Alltube prosimy się zalogować.
Prosimy korzystać z Adblock aby ominąć reklamy w hostach.

Lista seriali

Pamiętniki wampirów / The Vampire Diaries

Pamiętniki wampirów / The Vampire Diaries

Elena jest załamana po śmierci rodziców w wypadku samochodowym. Pewnego dnia do jej szkoły przyjeżdża tajemniczy Stefan Salvatore. Dziewczyna nie wie, że Stefan jest wampirem. Zakochują się w sobie. W ich mieście dochodzi do kilku zabójstw, które wyglądają tak, jakby ich sprawcą było dzikie zwierzę. Okazuje się, że to wampir Damon Salvatore - zabójczo przystojny i arogancki, ale i uwodzicielski starszy brat Stefana. Ponad wiek temu Damon poprzysiągł Stefanowi wieczne cierpienie, dlatego że był jego rywalem w miłości do pięknej Katheriny, której Elena jest potomkinią. Czy Stefan będzie musiał zabić Damona? Czy może w Damonie zostało coś z człowieka? Którego z nich wybierze Elena?

+ Ulubione + Poczekalnia

95% (504/28)
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10
Ocena: 8     Głosów: 2540
Dodał: Ha96     6916593

Kliknij "Rozwiń" aby zobaczyć wszystkie...

Lista odcinków